KONST / Litografier / Litografi 14797003
nr 1479 7003
Geith Forsberg
(f. 1929), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 35/50. Bildmått: 23x35 cm, yttermått inklusive ram: 37x51 cm
Geith Forsberg, svensk tecknare, kalligraf och författare född i Vimmerby 1929.
Utrop:
300 kr
måndag 18 juli 2022
kl 18:34:46
Geith Forsberg
Läs mer om Geith Forsberg